Stadion 3D modellek

Nincs ilyen termék felel meg a választás.

Sok különböző 3D stadion létezik Flatpyramid.

Stadion - sportlétesítmény. Általában nagy területet tartalmaz a futópadok körül, és a nézők ülőhelyeit, amelyek fokozatosan helyezkednek el a területen. Gyakran tartalmaz további platformokat és segédeszközöket a csapatok képzésére és cseréjére. A stadionokat nemcsak különböző szabadtéri sportok (pl. Atlétika és futball), hanem koncertek és egyéb rendezvények is használják.

Az első stadionok az ókori görög épületek voltak, amelyeket az olimpiai játékok és más sportversenyek számára készítettek. A legrégebbi ismert stadion volt Olympia (Görögország). Először a stadionot csak versenyek futására használták; ebből adódóan a mező méretének szabványosítása - 180 – 200 méter (egy szakasz, amely a nevet maga a szerkezet).

Az egyik első modern stadion volt az angol Stamford-híd, amely az 1877-ban nyílt meg.

Mind az univerzális (atlétika, futópadok) stadionok, mind a tisztán futball (az utóbbiak Angliában elterjedtek).

A stadion, amely az első világbajnokság (1930, Uruguay) - a Positos Stadion - Uruguay fővárosában, a Montevideo-ban (a világ egyik első ellipszoid stadionja) volt. A verseny történetének első célja is ott volt.